Ақ жол саған, жас түлек!

Жаналықтар

2022 жылғы 28 мауысымда "Астана профи" қалалық шаруашылық колледж түлектеріне арналған "Ақ жол саған, жас түлек" атты салтанатты диплом табыстау рәсімі өтті. Іс шараға қалалық маслихат депутаты Бақдаулет Жанділдаев @bakdaulet_bolatuli ,колледждің әлеуметтік серіктесі - "Наш двор" ЖШС бас инженері Басен Рысмағамбетов, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығының" маманы К. Ксюсев қатысты. Биыл колледж қабырғасынан 207 маман иесі түлеп ұшты. Олардың 166 белгіленген үлгідегі диплом алса, 41 үздік үлгідегі дипломға ие болды. Біздің барша түлектеріміз әлі талай белестерді бағындыратынына нық сенімдіміз! Ақ жол Сіздерге, жастар!2022 жылғы 28 мауысымда "Астана профи" қалалық шаруашылық колледж түлектеріне арналған "Ақ жол саған, жас түлек" атты салтанатты диплом табыстау рәсімі өтті.

Іс шараға қалалық маслихат депутаты Бақдаулет Жанділдаев @bakdaulet_bolatuli ,колледждің әлеуметтік серіктесі - "Наш двор" ЖШС бас инженері Басен Рысмағамбетов, Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығының" маманы К. Ксюсев қатысты.

Биыл колледж қабырғасынан 207 маман иесі түлеп ұшты. Олардың 166 белгіленген үлгідегі диплом алса, 41 үздік үлгідегі дипломға ие болды.

Біздің барша түлектеріміз әлі талай белестерді бағындыратынына нық сенімдіміз!

Ақ жол Сіздерге, жастар!

Біздің барша түлектеріміз әлі талай белестерді бағындыратынына нық сенімдіміз!

Ақ жол Сіздерге, жастар!