Жаналықтар

Мамандығы 07321100 "Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық объектілерінің инженерлік жүйелерін монтаждау және пайдалану"

Біліктілігі: "Слесарь сантехник", "Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық объектілерінің инженерлік жүйелеріне қызмет көрсету шебері".

Мамандық бойынша колледж базасында санитарлық құрылғылары бар шеберхана, оқу аудиториялары ұйымдастырылған.

2021-2022 оқу жылында түлектер саны 24 адамды құрады, оның ішінде:

♦ жұмысқа орналастырылды - 16

♦️ жоғары оқу орындары мен колледждерде білім алады-1

♦️ әскери қызметте-7

Жұмысқа орналастырудың жалпы пайызы-100%

Егер де сен экономиканың тұрғын үй ғимараттарының жұмыс істеуін қамтамасыз ететін, қауіпсіз, ыңғайлы және жайлы өмір сүруге және онда адамдардың болуына жағдай жасайтын саласына Шебер болғың келсе, құжаттар тізбесін жинап, Ақбұғы 1/1 мекен-жайына барасың. "Астана Профи" қалалық шаруашылық колледжі дәл сені күтеді!